Slim combineren van beleggen en ORV in het financieel advies

Donderdag 7 mei, 14:00 - 15:00 uur

Datum: donderdag 7 mei
Tijd: 14:00 – 14:45 uur

Klanten bouwen vermogen op met een doel voor ogen. Doelbeleggen biedt daarvoor een passend kader, afgestemd op verschillende life events. Maar juist in de opbouwfase is het vermogen nog beperkt, terwijl het financiële risico bij overlijden groot kan zijn. Bescherming van nabestaanden is dan geen overbodige luxe — het is een logisch onderdeel van een compleet advies.

Een traditionele overlijdensrisicoverzekering met een vaste dekking sluit echter niet altijd blijvend aan op de groeiende vermogenspositie van de klant. Wat je wilt, is een ORV die meebeweegt: naarmate het vermogen toeneemt, neemt het te verzekeren risico af. Het resultaat is een verzekering die passend blijft voor uiteenlopende klantbehoeften én doorgaans lagere risicokosten oplevert in de tijd.

Wat kun je verwachten?

Tijdens dit webinar laten Chiel Rooijakkers van Dazure en Vince Timmers van NNEK zien hoe vermogensopbouw en nabestaandenbescherming logisch met elkaar te verbinden zijn. Ze leggen uit hoe je als adviseur tot een passende keuze voor vermogensopbouw kunt komen, hoe de ORV aansluit op diverse klantbehoeften en hoe je de afstemming tussen beide producten in de praktijk goed regelt.

Kees-Jan Evers van FinRust laat vervolgens zien hoe je beide elementen — beleggen én overlijdensrisico — goed kunt inventariseren en doorrekenen binnen je adviespraktijk.

Voor wie is dit webinar bedoeld?

Dit webinar is waardevol voor financieel adviseurs die hun adviesvaardigheden op dit gebied willen aanscherpen en het klantonderhoud rondom deze gecombineerde oplossing willen vereenvoudigen.

Na aanmelding ontvang je een bevestiging waarmee je 5 minuten voor aanvang kunt inloggen.

👉 Meld je aan voor ons webinar